KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274068
nr 1627 4068
Knud Petersen Svendborg, Tidigt 1900-tal, Stadsmotiv. Monogramsignerad. Olja på duk, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:41:58
9/6 18:59:22
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor